Adam Audio 7

za malo penez hodne muziky

• , zakoupeno v Shop4djs.com

• Dobré basy dostatečné pro byt nebo malé studio
    • Dálkové ovládání

Použil jsem tento Subwoofer v kombinaci se staršími monitory Alesis MK1, které basy nemají skoro žádné - a tím jsem hodně vylepšil celkový dojem z hudby. Pokud poslouchám subwoofer samostatně s vypnutými monitory - tak nedokážu říct, že se jedná o něco vyjímečného - mám pocit, že by to mohlo znít lépe, ale je to subjektivní názor člověka, který se v subwooferech moc nevýzná. :)
    Tedy produkt doporučuji, ale abyste měli jistotu, raději skočte do obchodu poslechnout si více subwooferů, nikdy to neuškodí.

Výkon
210 W
Typ napájení
aktivní
Dělící frekvence
32 - 150 Hz

Aktivní studiový subwoofer Adam Sub7 byl navržen k použití s menšími monitory AX série a jeho kompaktní rozměry nebrání použití i v menších místnostech. Dálkové ovládání umožňuje nastavení frekvenční výhybky nebo hlasitosti přímo z vašeho poslechového místa. Řada kontrolních prvků umožňuje doladění zvuku s ohledem na akustiku místnosti i charakteristiku reproboxů. Rozšířená záruka a VST pluginy ke stažení zdarmaV uživatelské zóně MyADAM naleznete po přihlášení licenční kódy pro softwarové pluginy a nástroje, které jsme pro Vás připravili ve spolupráci s našimi partnery. Na webu naleznete personalizované pole se slevovým kupónem, které se čas od času aktualizuje a přináší tak nové možnosti pro vaši produkci. Je zde také umístěn detailní návod, jak kódy uplatnit. Pluginy jsou kompatibilní s DAW softwary jako je Ableton nebo Pro Tools. Po registraci zakoupeného produktu na stránkách výrobce zároveň získáte prodlouženou záruku v celkové délce až pěti let.

• , zakoupeno v Profi-dj.cz

za malo penez hodne muziky