Auna linie 501SW

Typ napájení
aktivní

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Dobre rozmery, v pozici na vysku zabira malo mista, pekny vzhled, vypada kvalitne.
    • Ovladani hlasitosti pri pohybu mirne chrapla. Nelze trvale zapnout, jen automat, takze pri nizke hlasitosti dochazi nekdy k nepravidelnemu rychlemu klapani vypinaciho rele.

velice náročné seřízení než si sedne zvuk

• -dostatečný výkon
    • -více možností zapojení
    • -masívní provedení(komplet 18kg)
    • -možnost nastavení fáze a frekvence 35-200Hz
    • -provedení není 100%---otočení zadního panelu obráceně,
    • držák předního krytu jsem vytáhl i s vložkou
    • -kupoval jsem podle doporučení testů, které jsem našel --dobrý poměr výkon-cena
    • -na můj vkus nejsou basy úplně nejnižší s porovnáním s basy ze sluchátek s rozsahem basů od 3 Hz, ale silné opravdu jsou

-za tu cenu asi stojí za nákup

Typ napájení
aktivní

Subwoofer Auna linie 501 SW je basově silným řešením pro použití domácího kina a optimální doplnění hifi systémů se slabými basy.

Aktivní subwoofer má samostatné ovládání hlasitosti, fáze a frekvenčního rozsahu pro úplné přizpůsobení zvuku osobnímu vkusu a prostorovým podmínkám. Dva 20cm (8 ") basové reproduktory produkují masivní basy a nízko letící basové sféry v souladu s basreflexovou skříní.

Reproduktorové připojovací terminály umožňují signálový řetězec s jinými prostorovými reproduktory nebo externím zesilovačem. Protiskluzové gumové nožičky pomohou subwooferu Auna pevně stát i při hlubokých basech.

Pro harmonickou souhru se zařízením bytu je subwoofer Auna linie 501 SW zkrášlen svým elegantním designem v černém provedení a odnímatelným krytem reproduktoru.

velice náročné seřízení než si sedne zvuk

• -psal jsem tu první recenzi a musím poopravit slyšitelný rozsah basů. Po zapojení zvukového generátoru subwoofer reagoval ještě na 4 Hz a asi při 2 Hz zvuk zmizel
    • -----

-po týdnu zkoušení subwooferu musím říct, že jsem spokojen a nákupu nelituji.

• -dostatečný výkon
    • -více možností zapojení
    • -masívní provedení(komplet 18kg)
    • -možnost nastavení fáze a frekvence 35-200Hz
    • -provedení není 100%---otočení zadního panelu obráceně,