Behringer B1500D-PRO

Dělící frekvence
32 - 200 Hz

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Super poměr cena-výkon.
    • nic.

Kdo píše, že tento subwoofer to "nedává" tak ho asi neumí nastavit. Osobně zkoušeno - na fotbalovém hřišti na šířku se klepou střídačky - vzdálenost od subwooferu cca 80m. A zvuk naprosto čistý a bez zkreslení. zkoušeno až do začátku problikávání limit diody.

• , zakoupeno v George Audio

• Produkt mám již delší dobu odzkoušený ve spojení s aktivními reproboxy SKYTEC PA 15"
    • Tento kus jsem objednal pro kamaráda.

Za málo peněz dost slušná muzika.
    Každý si musí rozmyslet, co od tohoto produktu čeká.

• , zakoupeno v AudioSound

• Určitě přijatelná cena za nabízené vlastnosti.
    • Viz výše
    • Můj subjektivní názor, že při vyšším výkonu už konstrukce reprobedny není dostačující. Ale uvidím při použití ve volném prostoru.

Stále se to opakuje. Přijatelná cena, slušné vlastnosti. Jsem spokojen a doporučuji.

Dělící frekvence
32 - 200 Hz

Aktivní subwoofer s výkonem 1400W, 15" reproduktor s krásnými hloubkami a velkou akustickou silou, extrémně vysoký zvukový tlak a precizní reprodukce basových tónů 35 - 150Hz, Class-D zesilovač s teplotním a clip limiter, vestavěný Stereo Crossover, High-Pass filtr, nastavitelný Bass Boost, Phase i High Cut Control, kvalitní provedení zaručuje dokonalý zvuk při dlouhotrvajícím kvalitě.

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Super poměr cena-výkon.
    • nic.

• Výkon
    • SPL
    • hmotnost

Nejlepší do 12000Kč

• , zakoupeno v George Audio

• Tento kus jsem objednal pro kamaráda.

Za málo peněz dost slušná muzika.
    Každý si musí rozmyslet, co od tohoto produktu čeká.

• , zakoupeno v AudioSound

• Určitě přijatelná cena za nabízené vlastnosti.
    • Viz výše

• , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• cena k výkonu

Na menší sály dostačující