Magnat Monitor Supreme Sub 202A

• V této cenové kategorii nejlepší subwoofer na trhu
  • , zakoupeno v profitv.cz

funguje jak má

• , zakoupeno v Doobchodu.cz

Jsem spokojený, má daleko lepší přednes než můj první Yamaha YST-SW80 za který jsem tehdy zaplatil 11.000,-

Výkon
160 W
9.5 kg

Seznam poct, zkušebních ocenění a vlastnických práv se táhne cestou zpět do 40-ti leté historie společnosti Magnat, která dodnes působivě pokračuje v růstu. Magnat se těší z úspěchu nových produktů, jako je jeho zařízení SoundBar a zvukové palubní systémy, stejně tak ze stávajících produktů, jako jsou např. reproduktory, systémy domácího kina nebo high-end stereo elektronika. Všechny výrobky jsou pečlivě vyrobeny pro ryzí a čistý zvuk.

Moderní design, kvalitní zvuk a vynikající výkon, to je aktivní subwoofer Magnat Monitor Supreme Sub 202A, z řady Monitor Supreme II. Největší výhodou této série je její poměr cena/výkon. Design všech členů řady je moderní a nadčasový, výrobce se však zaměřil především na kvalitu zvuku.

Subwoofer je skvělým partnerem pro sestavy domácího kina.

Ozvučnice je sestavena z MDF materiálu s vnitřní výztuhou a vícevrstvými bočními panely, je schopna poskytnout potřebnou tuhost. Basový reproduktor se nachází na přední straně pod látkovou mřížkou. Pár basreflexů je umístěn na zadní straně. Optimalizovaný 200mm basový měnič s papírovou membránou poskytuje skvělou basovou odezvu.

Robustní nízko rezonanční skříňka je navržena s MDF dřevěnými deskami. Subwoofer vlastní antirezonanční gumové podložky. Konstrukce subwooferu je směřována dopředu - "Front-fire".

Díky vestavěnému zesilovači subwoofer poskytuje skvělý výkon. Na zadní straně subwooferu si můžete nastavit vše potřebné, jako např. dělící frekvenci. Pro nízkou spotřebu energie v pohotovostním režimu subwoofer disponuje samostatným pohotovostním napájením.

Zapojení je možné přes nízko-úrovňové vstupy (CINCH), vysoce-úrovňové vstupy (reprosvorky).#160;

• , zakoupeno v Gigapark

• V této cenové kategorii nejlepší subwoofer na trhu
  • , zakoupeno v profitv.cz

funguje jak má

• , zakoupeno v Doobchodu.cz

• cena necele 3000 na doobchodu.cz
    • hezky vzhled po odejmuit mrizky
    • moznost pomerne levne doplnit sadu Magnat Monitor (nezalezi na skladbe repro)
    • automaticke zapinani/vypinani funguje spolehlive
    • ovladaci prvky na zadni stene jsou velke, dobre pristupne a maji bily bod, podle ktereho vite v jake poloze zrovna jste (Level a Delici frekvence)
    • v baleni jsou nerezove sroubovaci hroty, na subwooferu male cerne gumove - moznost volby
    • jako doplneni domaciho kina k filmum je podle meho nazoru slaby

Na hudbu dostacujici (mel sem ho maximalne na dvou tretinach vykonu, pri nastaveni basu 0db na receiveru), ale u filmu nestaci. Pri akcnich scenach s vyssi hlasitosti kdy chcete dat vyniknout napr. vybuchum, sem ho musel dat na max a bylo to malo, po pridavani DB na receiveru uz sem se bal poskozeni wooferu.
    Celkove u repro je toto hodne subjektivni, to co ja sem mel nastaveno a zdalo se mi to napr. u filmu Fury malo, by pro nekoho molh byt dvojnasobek maxima ktere snese, takze je tezke ridit se recenzemi, taky zalezi na velikosti mistnosti atd. (v mem pripade cca 40m2).
    Prekvapilo me, ze stary woofer Genius ma asi tak dvakrat vetsi vykon pri okamzite potrebe, i kdyz ale neni ani zdaleka tak presny jako Magnat (vice huci atd.) ale na podporu akcnich scen u filmu sem jej zapojil na druhou stranu mistnosti, jako docasne reseni (mam vystup na dva SW), zvazuji objednani vetsiho 302A, druheho 202A nebo jakehokoli vykonnejsiho SW od jineho vyrobce, ktery schovam na druhou stranu mistnosti, a zapnu jej jen v pripade potreby.

Pokud jde o hudbu a bezne sledovani filmu tak muzu 202A doporucit, ale ne za cenu 6000 a vic. Pokud chcete neco podobneho jako v sedacce kina, je nutne si priplatit, je proste potreba vetsi basovy menic (asi 30cm a vic).

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

Byla to nejlevnější varianta pro doplnění regálových repro.

• dobrý subwoofer
    • kvalitní provedení
    • automatické zapínání
    • asi nic

chtěl jsem nějaký dostupný subwoofer a vybral jsem si tento model mám ho asi 3měsíce a jsem spokojený vše funguje jak má.

• Kvalitní subwoofer
    • Cena!!Koupil jsem přes kamaráda v polsku za cca 4000kč tady z nás akorát tahají peníze.

Cena odpovídá kvalitě,ale ne v ČR bohužel.

• , zakoupeno v ELLAND

• hezký design a silný výkon na relativně malou velikost
    • poměrně vysoká spotřeba ... příkon cca 7w

Skvělá volba za necelých 3500 u elland.cz ...nemá přepínač fáze, ale to v této cenové relaci je standartní

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Čistý plný bas na všech úrovních hlasitosti
    • Dostatečný výkon pro ozvučení i poměrně velkého pokoje
    • Velmi dobrý poměr kvalita/cena
    • Robustní tuhá konstrukce
    • Při zapnuté funkci atomatického zapínání a vypínání je slyšet cvakání spínacího relátka. Ale tuto funkci lze vypnout, pokud to při poslechu ruší.

Optimální řešení pro domácí hifi a video systém. Uspokojí i náročnějšího posluchače.

• provedení
    • zvuk

kvalitní produkt za rozumnou cenu