Recenze Sony SA-CS9

Ověřený zákazník Sony Center

Yves

Přidáno: 14. listopadu 2017

Zakoupeno v Sony Center

• Nevybočuje příliš z řady podobných subeooferů. Samotný měnič má krásný vzhled, lesklá slída dává luxusní dojem a upoutá.
  • Kompaktní rozměry - jasná volba.
  • 20 Hz frequency response je spíš teorie, rozhodně ne pro standardní výkon, cosi pořád hraje, spíš se zlehka "mele vzduch", subwoofer akusticky plně nastupuje až při 30 Hz, což je pořád super. Při řádné hlasitosti docela demoliční frekvence. Výkon žádný problém pro kohokoli, kdo nechce vyloženě zbourat barák.

Nechápu, proč se subwoofer nebudí při jakékoli síle signálu, ale až se bubeník řádně opře do šlapáku při vyšší hlasitosti systému... :-/ Lze vyřešit nevypínáním automaticky, jedním snadno dostupným přepínačem.
Jinak výkon bez problémů.
Když jsem testoval frekvenční odezvu při velké hlasitosti, soused přišel s tím, jestli jsem se nezbláznil, že má v bytě ničivou úroveň infrazvuku. :-D
Zvuk je poměrně dobře definovaný a žádné nepěkné rezonance v rámci zařízení. Mám zapojeno přes stereo receiver Yamaha, kanál B (mohu tedy vypnout jedním stiskem tlačítka, když jde přítelkyně do migrény). Rozumná hlasitost je kolem 40 %. Pak už je basů opravdu moc. Dělící frekvence velmi podobně, tzn. Kolem 80 Hz. Sloupové repro mám Magnat 802, vcelku rozumné pro hodně muziky za velmi snesitelné peníze.

Yamaha YST-SW 012

Yamaha YST-SW 012