Yamaha YST-SW 030

Výkon
75 W
Zatížitelnost
180 W
Kmitočtový rozsah od (Hz)
28 Hz
Kmitočtový rozsah do (Hz)
200 Hz

• Dobrý poměr cena/výkon
    • Nutné zapínat SW zvlášť

Kvalitní provedení, pro domácí použití plně dostačující

• , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Je to ideální zařízení k sestavám s menším výkonem a do prostor kolem cca 20 až 30 m2 (typuju i větší obývací pokoje nad 30 m2, bohužel nezkoušel jsem). Zvuk má hezký (film, hudba, zábava). Krásně doplňuje hutné basové okamžiky. Samozřejmě doporučuji provést předem nějaké to ladění v rámci celé sestavy. Také musím ještě zmínit, že zařízení má pěkný vzhled, který dobře doplní volné místo v interiéru.
    • Zatím jsem žádné proti nenašel. Uvidíme časem ;-).

Celkové shrnutí k tomuto produktu bych řekl následující. Hlavně se dívat při výběru k jakému typu domacího kina to kupujete a jestli výkon daného zařízení bude uspokojující. Já mám 5.0 Yamaha NS-PA120 + starší kousek zesilovače typu Yamaha RX-V396RDS a k tomu jsem vlastně dokupoval tento subwoofer. Myslím si, že ideálně to celé doplňuje vzhledem k výkonu. P.S. Než můj názor, ale určitě spíše využijte názor profesionála. :-)

• super provedení,dobrý zvuk za dobré peníze
    • tubus je z boční strany,ne do prostoru,jinak super zvuk

v téhle třídě je fakt super produkt,srovnatelný s JAMO za 9000,-

Výkon
75 W
Zatížitelnost
180 W
Kmitočtový rozsah od (Hz)
28 Hz
Kmitočtový rozsah do (Hz)
200 Hz
290 mm
Hloubka
311 mm
10 kg

YST-SW 030 C Yamaha, QD Bass, Advanced YST, 70 W, 16 cm reproduktor, 30-200 Hz, magneticky stíněný, připojení z linkového nebo reproduktorového výstupu, MDF skříňka, automatické vypínání. - Záruka 24 měsíců

• , zakoupeno v TopBrand

• Dobrý poměr cena/výkon
    • Nutné zapínat SW zvlášť

Kvalitní provedení, pro domácí použití plně dostačující

• , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Zatím jsem žádné proti nenašel. Uvidíme časem ;-).

• super provedení,dobrý zvuk za dobré peníze
    • tubus je z boční strany,ne do prostoru,jinak super zvuk

v téhle třídě je fakt super produkt,srovnatelný s JAMO za 9000,-

• , zakoupeno v Panea.cz

• Velmi kvalitní a mocný bass, navíc dobrá cena.
    • nemá automatické vypínání

Pokud nepotřebujete bourat zdi a máte bydlení běžných rozměrů jistě budete nadmíru spokojeni.

• , zakoupeno v kelvin.cz

• Slušné basy
    • Hezký design
    • Díky vyzařování dolů je IN
    • Nemá automatické vypínání a zapínání, ale to spraví zásuvka Master Slavem když na to přijde...

Za danou cenu, skvělý nákup.

• , zakoupeno v Elektro Krnov

• Výhodou je regulace intenzity basů.
    • Vypínač pro odpojení od sítě ( poslech rádia je někdy až moc basový, osobně subwofer nepoužívám).
    • Osobně mám nastaveno jen na 50%, protože pak jdou cítit i basy v podlaze.
    • V režimu zvuku DTS velmi věrohodné basy a není co vytknout.
    • Co se týče kvality a ceny není co vytknout.
    • Je škoda, že se sám neaktivuje při zapnutí AV recieveru. A také, že se sám neumí vypnout při vypnutí recieveru.

Produkt vhodný pro větší obyvací prostory, ale po regulaci na menší intenzitu vhodný i do menšího pokoje. Pokud chcete pozlobit sousedy pod sebou tak vřele doporučuji :)