Nejnovější recenze ze sekce Subwoofery

Ověřený zákazník TopBrand ivo

Přidáno: 15. ledna 2018

Zakoupeno v TopBrand

• dobrá cena
  • na běžnou místnost dostačující výkon
  • automatické vypínání
  • nemožnost nastavení frekvence basů
  • ANO - ach ta přední LED - jak psali předchozí PŘELEPENO

Byl to pro mne vyhovující model po stránce velikosti a vcelku přijatelné ceně. Subwoofer používám k doplnění basů televize . Na to nám plně vyhovuje.

Ověřený zákazník K24.cz kajoss

Přidáno: 14. ledna 2018

Zakoupeno v K24.cz

co dodat yamaha je super

Ověřený zákazník Electro World jaremi

Přidáno: 8. ledna 2018

Zakoupeno v Electro World

• Musí být zvlášť v elektřině a musím ho ručně vypínat.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ivetka

Přidáno: 21. prosince 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

• dobrý cena

Ověřený zákazník AVcenter.cz Zdenys

Přidáno: 18. prosince 2017

Zakoupeno v AVcenter.cz

Hlavní byla cena. Do paneláku tento subwoofer stačí.

Yamaha YST-FSW 50

Yamaha YST-FSW 50

Anonym Anonym

Přidáno: 14. prosince 2017

• Naprostá spokojenost, výborné basy, snadno přístupné ovládání zvuku a napájení, pěkný - zapadne a dělá oko, žádná obrovská krabice, která naruší vzhled. A to hlavní nej - při nečinosti recieveru z něj nevychází žádný narušující hučivý zvuk transformátoru. Jediné co Vás upozorní, že je stále zapnutý je malá lehounce svítíci led, která i při večerním sledování tv neobtěžuje. Tento výrobek se ve všech směrech povedl - palec nahoru
  • Nic- někdo uvádí, že chybí dálkové ovládání,můj názor, že zas tak často basy nenastavuju a trochu pohybu lidem neuškodí

Ověřený zákazník OKAY.cz Poza

Dynavoice 8 EX

Dynavoice 8 EX

kradeberl-e kradeberl-e

Přidáno: 5. prosince 2017

• bílý je fakt hezký, nevyčuhuje do prostoru, dobré zpracování, ozdoba pokoje, hned po fíkusu
  • zvuk je zahuhlaný i po pár dnech zahrání.

Hele já nevím, ale čekal sem, že když doplním dvoupásmové regály tímhle 8palcovým basákem, tak že se mi nízké frekvence v jazzu/popíku pěkně rozezní, s pevným a čitelným basem.
Bohužel(nebo bohudík) je moje úvaha lichá,asi je lepší koupit dva sloupy, protože hudbu touhle 2.1 konfigurací neošálím. Jo a na mojí místnost 25m je asi příliš malý. I ty hluboké basové složky jsou rozplizlé.

Scansonic S8

Scansonic S8

Ověřený zákazník RODEL - audio alda

Přidáno: 4. prosince 2017

Zakoupeno v RODEL - audio

• kvalitní zvuk za dobrou cenu

Adam Audio8

Adam Audio8

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. prosince 2017

Zakoupeno v Kytary.cz

• Adam znám dlouho, spolehlivá kvalita

Qacoustics 7000S

Qacoustics 7000S

Karel Horký Karel Horký

Přidáno: 29. listopadu 2017

• kompaktní rozměry
  • dobré rychlé basy
  • nevím

má sice takové divné rozměry ale dá se kamkoliv zasunout nakonec jsem byl rád za tuto volbu.

dB Technologies DVA S08

Yamaha NP-S303

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. listopadu 2017

Zakoupeno v K24.cz

• Pri propojenis firemnim zesikovacem AS 2100 hraje internetove radio tak jak ma,streamovaci sluzby jsem zatim moc nezkousel,ale to co je nahrano na Spotify se poslochat moc neda,to je hudba do mobilu a ne do techto pristroju.

Ověřený zákazník MALL.CZ pavel

Přidáno: 19. listopadu 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

• subwofer funguje skvěle.Automatické zap. a vypínání

Sony SA-CS9

Sony SA-CS9

Ověřený zákazník Sony Center Yves

Přidáno: 14. listopadu 2017

Zakoupeno v Sony Center

• Nevybočuje příliš z řady podobných subeooferů. Samotný měnič má krásný vzhled, lesklá slída dává luxusní dojem a upoutá.
  • Kompaktní rozměry - jasná volba.
  • 20 Hz frequency response je spíš teorie, rozhodně ne pro standardní výkon, cosi pořád hraje, spíš se zlehka "mele vzduch", subwoofer akusticky plně nastupuje až při 30 Hz, což je pořád super. Při řádné hlasitosti docela demoliční frekvence. Výkon žádný problém pro kohokoli, kdo nechce vyloženě zbourat barák.

Nechápu, proč se subwoofer nebudí při jakékoli síle signálu, ale až se bubeník řádně opře do šlapáku při vyšší hlasitosti systému... :-/ Lze vyřešit nevypínáním automaticky, jedním snadno dostupným přepínačem.
Jinak výkon bez problémů.
Když jsem testoval frekvenční odezvu při velké hlasitosti, soused přišel s tím, jestli jsem se nezbláznil, že má v bytě ničivou úroveň infrazvuku. :-D
Zvuk je poměrně dobře definovaný a žádné nepěkné rezonance v rámci zařízení. Mám zapojeno přes stereo receiver Yamaha, kanál B (mohu tedy vypnout jedním stiskem tlačítka, když jde přítelkyně do migrény). Rozumná hlasitost je kolem 40 %. Pak už je basů opravdu moc. Dělící frekvence velmi podobně, tzn. Kolem 80 Hz. Sloupové repro mám Magnat 802, vcelku rozumné pro hodně muziky za velmi snesitelné peníze.

Ověřený zákazník Elektrochram Ověřený zákazník

Přidáno: 10. listopadu 2017

Zakoupeno v Elektrochram

Jsem nenáročný posluchač a tak mi to stačí. Vyměnil jsem původní subwoofer za tento a jsem spokojen. Mám to jen k domácímu kinu.

Yamaha NS-SW300

Yamaha DXS 12

Ověřený zákazník dhn.cz hifik

Přidáno: 24. října 2017

Zakoupeno v dhn.cz

• Výborný zvuk a velký výkon při malé hmotnosti.
  • nemá vstupy Jack

Osvědčená kvalitní a spolehlivá značka, používám i další reprobedny tohoto výrobce a mixpulty dlouho bez problémů. Doporučuji !!!

Stanislav PECOLD Stanislav PECOLD

Přidáno: 15. října 2017

• yamaha
  • všechno

Tak nevím zda-li recenzující tady jsou hluší ze sluchátek a nekvalitních mp3 , ale dal jsem zde na recenze koupil a hned vrátil , absolutně utlumené basy a pokud otočíte volume na full tak beznadějný chrapot , vlastním doma ještě starší yamahu SW P-130, kterou jsem chtěl právě tímto zakouzpením obměnit, ale tímto "šrotem" fakt ne !!!