Nejnovější recenze ze sekce Subwoofery

Electro-Voice ZxA1

Electro-Voice ZxA1

Přidáno: 5. prosince 2019

Zakoupeno v Kytary.cz

• malá, výkonná, zvuk o.k.

JBL PRX815XLFW

JBL PRX815XLFW

Přidáno: 2. prosince 2019

Zakoupeno v Kytary.cz

Špičkový výrobek od renomované firmy. Cena odpovídá kvalitě.

Magnat Monitor Sub 202A

Magnat Monitor Sub 202A

Ověřený zákazník Doobchodu.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Doobchodu.cz

• Kvalitní výrobek a velmi dobrý zvuk.

Yamaha NS-SW050

Yamaha NS-SW050

Ověřený zákazník AVcenter.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v AVcenter.cz

• Parádní podání basů
  • Je docela malý
  • Do paneláku bohatě stačí až až
  • Nejsou

Prostě paráda. Nemám nic co bych vytkl. Překvapil. Kupoval jsem na slepo.

Jamo S 808 SUB

Jamo S 808 SUB

hERO hERO

• To nejdůležitější - ZVUK
  • Automatické zapínání
  • Úzké provedení a design
  • Někdy chvíli trvá, než se probere ze standby, záleží na aktuálním obsahu

Zvuk je prostě famózní! Na bytovku skoro až moc silný, takže se často musí krotit. :) Někomu může vadit nastavení na spodku, za mě je to blbost, zapojí se a vše ostatní řeší zesilovač. Doporučuji hlavně filmovým nadšencům, je to najednou zcela jiný zážitek a to jsem předtím měl střední sub od Onkyo, takže mám s čím srovnávat. Cenu si každý musí obhájit sám. :)

Behringer Eurolive VQ1500D

Behringer Eurolive VQ1500D

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. listopadu 2019

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Repro zatím v záběhu,čekám až se rozehraje.
Ale první dojmy jsou kladné.Spuštění bez problému a zatím fuguje :-) Jen trochu větší rozměry a váha :-)

Magnat Monitor Supreme Sub 202A

Magnat Monitor Supreme Sub 202A

Michal Michal

Přidáno: 22. listopadu 2019

• cena necele 3000 na doobchodu.cz
  • hezky vzhled po odejmuit mrizky
  • moznost pomerne levne doplnit sadu Magnat Monitor (nezalezi na skladbe repro)
  • automaticke zapinani/vypinani funguje spolehlive
  • ovladaci prvky na zadni stene jsou velke, dobre pristupne a maji bily bod, podle ktereho vite v jake poloze zrovna jste (Level a Delici frekvence)
  • v baleni jsou nerezove sroubovaci hroty, na subwooferu male cerne gumove - moznost volby
  • jako doplneni domaciho kina k filmum je podle meho nazoru slaby

Na hudbu dostacujici (mel sem ho maximalne na dvou tretinach vykonu, pri nastaveni basu 0db na receiveru), ale u filmu nestaci. Pri akcnich scenach s vyssi hlasitosti kdy chcete dat vyniknout napr. vybuchum, sem ho musel dat na max a bylo to malo, po pridavani DB na receiveru uz sem se bal poskozeni wooferu.
Celkove u repro je toto hodne subjektivni, to co ja sem mel nastaveno a zdalo se mi to napr. u filmu Fury malo, by pro nekoho molh byt dvojnasobek maxima ktere snese, takze je tezke ridit se recenzemi, taky zalezi na velikosti mistnosti atd. (v mem pripade cca 40m2).
Prekvapilo me, ze stary woofer Genius ma asi tak dvakrat vetsi vykon pri okamzite potrebe, i kdyz ale neni ani zdaleka tak presny jako Magnat (vice huci atd.) ale na podporu akcnich scen u filmu sem jej zapojil na druhou stranu mistnosti, jako docasne reseni (mam vystup na dva SW), zvazuji objednani vetsiho 302A, druheho 202A nebo jakehokoli vykonnejsiho SW od jineho vyrobce, ktery schovam na druhou stranu mistnosti, a zapnu jej jen v pripade potreby.

Pokud jde o hudbu a bezne sledovani filmu tak muzu 202A doporucit, ale ne za cenu 6000 a vic. Pokud chcete neco podobneho jako v sedacce kina, je nutne si priplatit, je proste potreba vetsi basovy menic (asi 30cm a vic).

Magnat Supreme 301A

Magnat Supreme 301A

Ověřený zákazník Extreme Digital Zrt. Ověřený zákazník

Přidáno: 13. listopadu 2019

Zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• kvalita za dobrou cenu

Auna Linie-300-SW-BK

Auna Linie-300-SW-WN

Auna Linie-300-SW-WN

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 2. listopadu 2019

• Nechápu jak ho někdo může hodnotit 100 % . Naběhl jsem si díky zdejší recenzi a koupil ho . Basy hrozné , reklamoval jsem ho a prý je v pořádku , vyhodit jsem ho nechtěl takže basy byli spíše huhli huhli . Po 3 letech odešla elektronika tak jsem ho daroval na díly .

Polk Audio SUB 10

Lewitz VRX-15SUBA

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Miki Kiki

Přidáno: 23. října 2019

• už není

Jednoho dne sem si řekl že si koupím subwoofer. Otevřu internet a koukám, doslova čumím za kolik se dá taková bedna prodávat! Až najednou koukám a ejhle! Lewitz v Muzikeru! Ta jsem ho po chvíli váhání koupil a musím přiznat že toho nelituji. Hraje pěkně a pro moji aparaturu cca 1200W bohatě stačí. Má jen jednu vadu. Jsou to tyto dvě: 1) nátěr na bedně je tak hrubý že působí jako smirek a vše čeho se dotkne na něm zanechá stopy které nelze očistit. 2) Má jen XLR simetrické připojení, slušely by mu cinche. 3) už není v prodeji, koupil bych si druhý.MŠ

Behringer B1200D-PRO

Behringer B1200D-PRO

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. října 2019

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Dobrý poměr kvalita/cena. Je tichý - pasivní chlazení. Plusem je určitě slušné provedení, mobilita a kompaktnost. Univerzálnost nastavení. Hlasitosti subu, high cut filtru, prepínač boost včetně nastavení frekvence, signálové vstupní zdířky A a B jsou jednak průchozí a také s filtrem 100Hz pro satelity. Používám jako doplněk k satelitům (10"). Repro Behringer Eurolive 200W /Peak 800W. S výrobkem zatím spokojenost.
  • Plastové hnízdo pro stojan 35mm jako součást plastového výlisku vrchní krycí části se zdá mělké a zranitelné. Nicméně zatím drží.

Yamaha NS-SW300

Yamaha NS-SW300

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 4. října 2019

(naposledy upraveno 19. listopadu 2019)

• Zvuk
  • Reakce automatiky
  • Design
  • Není co
  • Zatím nemá chybu

Nechápu jak můžou být v hodnocení před Yamahou některé subwoofery . Měl jsem Aunu 300 a hrůza po 3 letech odešla elektronika a oprava neexistuje ( vyhozena ) . Dle recenze jsem koupil Jamo 210 , zapojil a pořád nic nastavoval jsem všechno možne a zvuk bída tak po 5 dnech zkoušek jsem ho vrátil . Koupil Y 300 a dobře udělal , konečně basák který je slyšet a nastaven na poloviční hlasitost . Nastavení na automatiku funguje na výtečnou . Jediné co mně zmátlo je že OFF je stále zapnuto ale v manuálu je to napsané . Za cenu 8500 Kč není asi nic lepšího takže můžu jen doporučit .

Doplňuji recenzi po 1 měsíci .
Subvik nemá chybu , musím reciever při filmu ztišovat protože jsem zůstal v paneláku sám . Při výbuších sousedi utekli takže se musím krotit . Měl jsem i Cabase 21 za 20 000 Kč a tato 300 je snad lepší hlavně na automatiku . Kdo tento subw koupí chybu neudělá , já jsem nadšen .

Auna PW 1015

Auna PW 1015

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. října 2019

Zakoupeno v electronic-star.cz

Subwoofer je super, jsem moc spokojen.

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2019

Zakoupeno v Profi-dj.cz

Poměr cena x výkon. Hraje parádně.

Topp Pro KS18ASUB

Topp Pro KS18ASUB

Přidáno: 4. září 2019

• výkon
  • hmotnost

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. září 2019

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• Bedna jako prase , a ten zvuk , prostě super basuje .

Chtěl jsem koupit 12-ti palcový reprák , ale teď jsem rád , že jsem zvolil tenhle 15-ti palcový .Je sice těžší , ale ten zvuk nemá nejmenší chybu .

Yamaha YST-FSW 50

Yamaha YST-FSW 50

Ověřený zákazník AVcenter.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. září 2019

Zakoupeno v AVcenter.cz

• rozměr, dobrý zvuk a cena

Klipsch R-100SW

Klipsch R-100SW