Nejnovější recenze ze sekce Subwoofery

Přidáno: 24. ledna 2015

• super spokojenost

Přidáno: 23. ledna 2015

Zakoupeno v OKAY.cz

• Skvělý zvuk, automatické zapínání velmi slušné

Doporučuji v dané cenové úrovni

JBL 140

JBL 140

Ověřený zákazník Elektro Oáza Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2015

Zakoupeno v Elektro Oáza

• Zvukový projev při nízkém příkonu
  • Nevím, u tohoto kusu je jedna vada na kráse ... "píská" ve standby ... ušetřím vypínám napájení trvale vypínačem.

Vhodné ke stejnojmenným sestavám reproduktorů

Přidáno: 16. ledna 2015

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Čistý plný bas na všech úrovních hlasitosti
  • Dostatečný výkon pro ozvučení i poměrně velkého pokoje
  • Velmi dobrý poměr kvalita/cena
  • Robustní tuhá konstrukce
  • Při zapnuté funkci atomatického zapínání a vypínání je slyšet cvakání spínacího relátka. Ale tuto funkci lze vypnout, pokud to při poslechu ruší.

Optimální řešení pro domácí hifi a video systém. Uspokojí i náročnějšího posluchače.

Qacoustics 2070i

Qacoustics 2070i

Přidáno: 14. ledna 2015

• Zapojení (jednoduše cinch - cinch), pokročile (2x dvoulinka do RC)
  • Možnost dokonalého nastavení
  • Skvělé basy, žádné dunění a nával hluku
  • Kvalitní kus nábytku :-)
  • Divná konstrukce, úzký a velmi hluboký
  • Nehorázný příplatek za provedení v lesku

Skvělý SUB, zapojení je velmi jednoduché a jeho nastavení také, o zbytek se postará RC. Má neuvěřitelně čisté basy, jsou silné a přesné, ale nepřehluší výšky a středy z předních repro (QA 2020i) při hudbě basuje velmi decentně, ale při filmech s efekty se v něm probouzí monstrum a nebál bych se jej použít i v minikině. Využití v bytě nebo malém pokoji bych přirovnal k jízdě tankem na chatku za městem.......

Ověřený zákazník SlevyElektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. prosince 2014

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• za malo peněz hodně muziky

super zvuk sousedy si mysli že mame doma koncert.

Mackie SRM1850

Mackie SRM1850

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 21. prosince 2014

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Jo, dobrý...
  • O výkonu jsem měl ovšem jiné představy.
  • Reklama poněkud přehání.
  • Subbas byl zřejmě už vybalený, protože igelitový obal byl roztržen a znovu navlečen na bednu.

Vrácené a znovu dodané zboží by mělo být levnější, než zcela nové.

Přidáno: 20. prosince 2014

• provedení
  • zvuk

kvalitní produkt za rozumnou cenu

Cerwin Vega XD8S

Cerwin Vega XD8S

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Pavel S

Přidáno: 15. prosince 2014

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Pevné basy
  • 2x vstup, 2x výstup
  • Dálkové ovládání
  • Relativně kompaktní rozměry
  • Není průchozí ve vypnutém stavu

Subwooferem jsem doplnil aktivní reproduktory Kurzweil KS-40a, které hrají dobře, ale nejhlubší basy jim chybí.
Zpracování Cerwin Vega XD8S je kvalitní, nevyvolává pocit plastového výrobku z Číny.
Disponuje dvěma vstupy (1x cinch na zadní straně a 1x 3.5 mm jack na dálkovém ovládání) a dvěma výstupy (1x cinch a 1x TRS).
Basů je dost a zvuk je příjemný; samozřejmě je potřeba si pohrát s nastavením výhybky a relativní úrovně basů (oba regulátory na zadním panelu).
Dálkovým ovládáním se ovládá celková hlasitost (subwoofer+repro) a je na něm umístěno také tlačítko, jehož stisknutím dojde k vyřazení subwooreru - do reproduktorů pak jde neořezaný signál.
Kolébkový vypínač je na zadní straně; s tím je třeba počítat při umístění subwooferu.
Hodil by se ještě digitální vstup ale jeho absenci nepovažuji za mínus.
Koupi Cerwin Vega XD8S doporučuji, splnil moje očekávání a jsem spokojen.

Přidáno: 27. listopadu 2014

• Hodně dobrý zvuk. Okamžitě si ho oblíbíte.Koupil jsem v německu za 7tis, u nás prodej přes 11tis. Subwooferu se snad nedá nic vytknout-až do prvního defektu.
  • První defekt nastal cca po 1 roku. Po zapnutí zesilovače už basák nenaskočil-fazit:sjořený zesilovač(komické,po 2týdnech vklidu prostě shořel)-reklamace vyřízena kladně. Další defekt po cca 3letech,opět stejná situace-shořený zesilovač. Náklady už šly na mě s tím,že nebylo možné dohedat chybu. Hořelo tam stále něco. Nepochopitelné. Basák snad měsíc vklidu aniž bych ho používal prostě shořel.

Za tu cenu bych ho nedoporučil tomu,kdo chce dobře investovat. Doporučil bych těm lidem co jim nebude vadit koupit v následujících třech letech nový subwoofer.

Raveland Compactor SPL 812

Raveland Compactor SPL 812

Přidáno: 21. listopadu 2014

• Citlivost
  • Frekvenční rozsah
  • Kvalita zpracování
  • Hmotnost
  • Už se nedá moc dobře sehnat

Tento reproduktor vlastním pět let. Užil jsem si s ním pěkné chvíle při poslechu hlubokých basů v autě. Jak je psáno v předchozí recenzi, záleží hodně na ozvučnici. Repro je ve své kategorii opravdu dobré, po pěti letech je jako nové, UV na něj nemá vliv, vlhkost také ne. Velice dobré zpracování. Akorát hmotnost je trochu vyšší.

Yamaha YST-SW 315

Yamaha YST-SW 315

Přidáno: 17. listopadu 2014

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• super zvuk a zpracování

oki

Yamaha YST-SW 012

Yamaha YST-SW 012

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. listopadu 2014

(naposledy upraveno 10. listopadu 2014)

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Elegantní vzhled, dostatečný víkon, velká citlivost
  • bez automatického vypnutí

K průměrnému zesilovači bohatě stačí.

Přidáno: 8. listopadu 2014

• Zvuk mi příjde opravdu sqělý. Basy jsou velmi dobré. Jak k muzice tak k filmu.
  • Už podruhé mi zhořel zesilovač i předzesilovač. Situace naprosto stejná. Subáč jsem cca dva týdny nehral a pak už se nespustil. Přebuzení nebylo nikdy žádné. Jsem hodně zklamaný.

Canton jako značka mi svou kvalitou příjde jako podprůměr.

Wharfedale Diamond 10.SX

Wharfedale Diamond 10.SX

Přidáno: 2. listopadu 2014

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

tento produkt jsem koupil z důvodů kladných recenzí ostatních kupijících

Přidáno: 28. října 2014

• splňuje požadavky
  • návod

Yamaha YST-SW 030

Yamaha YST-SW 030

Přidáno: 26. října 2014

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Je to ideální zařízení k sestavám s menším výkonem a do prostor kolem cca 20 až 30 m2 (typuju i větší obývací pokoje nad 30 m2, bohužel nezkoušel jsem). Zvuk má hezký (film, hudba, zábava). Krásně doplňuje hutné basové okamžiky. Samozřejmě doporučuji provést předem nějaké to ladění v rámci celé sestavy. Také musím ještě zmínit, že zařízení má pěkný vzhled, který dobře doplní volné místo v interiéru.
  • Zatím jsem žádné proti nenašel. Uvidíme časem ;-).

Celkové shrnutí k tomuto produktu bych řekl následující. Hlavně se dívat při výběru k jakému typu domacího kina to kupujete a jestli výkon daného zařízení bude uspokojující. Já mám 5.0 Yamaha NS-PA120 + starší kousek zesilovače typu Yamaha RX-V396RDS a k tomu jsem vlastně dokupoval tento subwoofer. Myslím si, že ideálně to celé doplňuje vzhledem k výkonu. P.S. Než můj názor, ale určitě spíše využijte názor profesionála. :-)

RCF TTS56A

RCF TTS56A

Přidáno: 21. října 2014

k ničemu

Přidáno: 18. října 2014

• Velmi dobře dupající králík
  • Kompaktní rozměry
  • Střízlivý vzhled
  • Možnosti nastavení (dělící frekvence, zesílení, posun fáze)
  • Auto on off
  • Chybí nastavení citlivosti na signál pro automatické zapnutí a vypnutí
  • Modrá LED svítí příliš, v noci obtěžuje
  • Návod příliš strohý

Koupil jsem jako doplněk k sestavě Jamo S 426 HCS 3, ke které zřejmě patří. Pobrukuje si v této sadě skvěle, konečně v muzice slyším i detaily hrané na kontrabas, baskytaru a na buben rány jako z děla. Klasickou hudbu, rock, folk, jazz pak obzvlášť, subwoofer okoření o barvitou basovou linku. No a pro milovníky disko techno kraválu jde přímo o zbraň, měla by podléhat registraci. Chudáci sousedé vlastníků tohoto zařízení se zálibou v technoparty...
Trošku ošizený je přiložený návod. Ten je sice díky formě výstižných kresbiček snadno pochopitelný, ovšem nic víc než jak bednu zapnout a zapojit se z něj nedozvím. Uvítal bych v něm nějaké pojednání o možnostech nastavení a umístění, ne každý ví, jak takovou věc používat.
Tento subwoofer jsem chtěl mimo jiné i proto, protože má automatické zapínání a vypínání, reaguje na přítomnost signálu na vstupu. To sice funguje, ale při nižších úrovních hlasitosti se nezapne a nebo se vypíná, byť muzika stále hraje, či film ještě neskončil, ovšem přestaly v něm padat bomby. Možnost regulace citlivosti tohoto vypínače by byla velkým přínosem. Určité možnosti regulovat se nabízí, je možno laborovat s různými kombinacemi nastavení zesílení na subwooferu a úrovní signálu výstupu pro sw nastavovanou na receiveru. Ale jeden potenciometr navíc na té bedně by to vyřešil.
Jinak jsem s bednou naprosto spokojen, dobrá volba s ohledem na cenu.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25