Nejnovější recenze ze sekce Subwoofery

Skytronic SHFS08B

Skytronic SHFS08B

Přidáno: 11. února 2017

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Překvapivě dobrý zvuk v této cenové hladině
  • Přibalený kabel nefunkční, zmatlany od lepidla, papírový reproduktor, zpracování hran na kastle nic moc.

Za necelou trojku dobrý

Přidáno: 3. února 2017

Zakoupeno v Expert.cz

• Kvalita zvuku
  • Dílenské zpracování
  • Pro mne velikost vs výkon, naprosto dostačující pro panelákový byt - pokoj 25m
  • Ve spojení s AV HTR 4068 odvádí perfektní práci
  • Pro někoho možná méně basů
  • nemají přípravu pro zavěšení na zeď

Velmi čistý zvuk, za cenu cca 7500 dostanete kvalitní repro s nádhernými výškami, které jsou precizně oddělené od středů, ty jsou příjemně syté a "kulaté", basy tak akorát - chybí sice spodní pásmo basů ale jejich mohutnost je dostatečná pro běžný poslech. Mám v plánu sestavuj doplnit ještě Yamaha subwooferem, dám tomu ale čas a uvidím jak se bedny "zahoří". Nechávám je hrát třetí den v kuse na poloviční výkon a zvuk je každým dnem lepší J

Yamaha NS-BP101

Yamaha NS-BP101

Přidáno: 26. ledna 2017

• Kvalitní zvuk, miniaturní rozměry.
  • Pouze černá barva.

Za nabízenou cenu jsou bezkonkurenční. Mohu jen doporučit. Zvuk je skutečně excelentní! Především středy a výšky.

Magnat Beta Sub 20A

Magnat Beta Sub 20A

Přidáno: 19. ledna 2017

• malý rozměry velký zvukem
  • dobrá kvalita za rozumnou cenu
  • nevím o ničem

Starý basak Heco mi odešel tak jsem hledal čím ho nahradím vzhledem k velikosti místnosti 20m jsem chtěl něco rozměrově sympatického. Po nějakém hledání mi kolega dohodil tady ten Magnat a musím říct že to byla dobrá volba. Zvukově jsem na tom určitě lépe než u toho starého. Zapojení jednoduché v podstatě jsem použil ten starý kabel zprovoznění mi zabralo pár minut a vše funguje k maximální spokojenosti.

Yamaha YST-FSW 50

Yamaha YST-FSW 50

Ověřený zákazník Electro World Radek D.

Zakoupeno v Electro World

• Adekvátní cena k výkonu, design

Vhodný do menších prostor.

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• Výborný doplněk pro monitory, jeden z mála subwooferů, lterý nabízí crossover v damé cenové relaci. Ovládání uvnitř balení.

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. ledna 2017

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Za málo peněz hodně muziky, jinak to řict nelze. V pokoji 5x5m jsou slyšel krásné basy po celé místnosti, jen je potřeba si trochu pohrát se softwarem zvukové karty a s hlasitostí subwooferu na zadní straně
  • V Balení je jen kabel Cinch/Cinch. Pro připojení k PC je potřeba dokoupit kabel Cinch/3,5 m Jack.

Canton ASF 75

Canton ASF 75

Ověřený zákazník Elektromass.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. prosince 2016

Zakoupeno v Elektromass.cz

• Díky svým rozměrům nabízí více možností na jeho umístění, než klasické subwoofery.
  • Na ozvučení mého pokoje 25 m/2 naprosto postačuje.
  • Zatím nevím, možná ovládání na spodní části může být nepraktické. Záleží, jak bude umístěn.

Onkyo SKW-208

Onkyo SKW-208

Ověřený zákazník RODEL - audio Ověřený zákazník

Přidáno: 29. listopadu 2016

Zakoupeno v RODEL - audio

• Prostě super - ONKYO
  • Vzhled a ovládání - nastavení + kabel 3m v balení.
  • Dobrá citlivost + čas samovypnutí.
  • Ve stereu 28m obytné mísnsti zvuk OK !

Za danou cenu super produkt.

Magnat Monitor Supreme Sub 302A

Magnat Monitor Supreme Sub 302A

Přidáno: 28. listopadu 2016

• Výkon ve větší místnosti.
  • Asi nic

Před tímto jsem měl za podobnou cenu Yamahu ale tohle je jiné kafe. Nehuhlá a v hudbě neduni. Prostě tak jsem si to představoval a Yamaha šla k PC

Auna PW 1015

Auna PW 1015

Přidáno: 25. listopadu 2016

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Výborná kvalita za tuto cenu. Myslím že i několikrát dražší zboží umí pouze to samé.
  • žádné.

Zázraky nelze očekávat, ale poměr cena, užitnost a kvalita odpovída je velmi příznivá.

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. listopadu 2016

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• kvalitní přednes basů, dálkové kabelová ovládání
  • nechce se probouzet ze stand by režimu po delší neaktivitě

kvalitní provedení na které je člověk u CV zvyklý

Skytec SWA-18

Skytec SWA-18

Přidáno: 18. listopadu 2016

• Za ty peníze ne vyloženě špatné - ovšem jen ve spolupráci s kvalitními širokopásmovými bednami se dá použít pro jemné huhlání na frekvencích od 30-120 hz, které již 15 ti a dvanáctipalce neumí zahrát. Skytec přidá nejnižší basové pásmo a znát to je. Ovšem jen menší prostory a klubíky .Používám s dvěma páry Yamaha Br-12 a Yamaha BR-15 krmené z EMX-66 a 15" subbasem Ampeg BR-115
  • Slabý výkon - rezonují - tenký materiál korpusu...

Za ty peníze to jde

Ověřený zákazník electronic-star.cz Jaroslav Korbel

Přidáno: 22. října 2016

Zakoupeno v electronic-star.cz

• ono hraje to čistě, ale má to své mouchy, automat nefunguje,občas v něm lupne.-
  • není vyplněn , bedna je prázdná,/tlumící vata../

je to v dobré ceně,kvalita vypadá sic jinak,ale co chcete za 3 tisíce.

Klipsch SW-112

Klipsch SW-112

Přidáno: 14. září 2016

• design
  • prostorový zvuk
  • nádherně čistý, rychlý a silný zvuk basů
  • výkon
  • sqělý jak na hudbu tak i na filmy
  • velikost reproduktoru a zajímavé provedení
  • basreflex zepředu, hodí se perfektně do zástavby obývacích skříní
  • váha cca 21kg
  • až příliš hluboký rozměr. Skoro se mi nevešel za dveře :-)
  • dioda svítí zeleně :-)

Koupil jsem zánovní kousek za slušný peníz do 25m2 obýváku k mému kinu řady GLE od Cantonu.Do tohoto prostoru by stačil i o něco slabší kousek, ale nešlo mi o výkon nýbrž o zvuk, který bude všude v místnosti stejný. Na první pohled zaujme elegantním designem ploché, šedostříbrné membrány reproduktoru. Malinko problém jsem viděl v hloubce komponentu, která je cca 48cm, ale nakonec se mezi nábytek vešel a nevadí otevřeným dveřím. Ze začátku se mi nelíbila zeleně svítící dioda označující zapnutí, ale tak nějak si zvykám a pomalinku to odeznívá :-). Zvukově rozhodně parádní kousek u kterého se jen stěží budou hledat chybičky nebo jen ty malé jako v mém případě. Výrobek jednoznačně doporučuji.

RCF SUB 705-AS II

RCF SUB 705-AS II

Ověřený zákazník VšeProZvuk.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. srpna 2016

Zakoupeno v VšeProZvuk.cz

• Zvuk, váha, rozměry, cena.

Zatím jsem ho použil na jedné akci venku.....nekonečně plný a sytý zvuk. Musí se opatrně dávkovat...hraje jako čert :-)

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. srpna 2016

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• jednoduchost zapojení
  • malá váha a rozměry = snadná manipulovatelnost
  • poměr cena/výkon
  • LED kontrolka na zadní straně
  • spartánské vybavení (on/off, volume, 1x input)
  • přiložené "tlumící" podložky
  • český manuál

Před výběrem subwooferu jsem si kdesi v internetové diskusi přečetl, že subwoofer této cenové relace si může koupit jenom zoufalec. To může být relevantní názor, pokud máte dostatek financí, disponujete velkým poslechovým prostorem a chcete si vyhrát s nastavením zvuku. Po dlouhém uvažování jsem se však pro tento typ stejně rozhodl, protože a) potřeboval jsem SW pouze pro doplnění sestavy domácího kina, b) bydlím v panelákovém bytě /20m/ a nemám potřebu rušit sousedy nadměrným hlukem, c) vlastním už AV receiver Yamaha RX-V663 s automatickou kalibrací zvuku. Před vlastním umístěním SW doporučuji dokoupit vhodné hroty a postavit SW na ně, protože přiložené tlumicí podložky nemají valného smyslu. Zapojení SW je pak natolik jednoduché, že ho zvládne každý i bez manuálu (přiložen je originální manuál v angličtině a jeden manuál v češtině - ten český je ale společný pro YST-SW012 a YST-SW216, přičemž popis zapojení se věnuje výhradně druhému z nich). Na SW lze nastavit pouze jeho hlasitost; na AV receiveru lze ovšem v menu nastavit všechno ostatní - hlasitost, dělicí frekvenci, fázi 0/180 nebo všechno nechat na automatické kalibraci zvuku. Při večerním poslechu zase oceníte, že jasně svítící zelená LED kontrolka je umístěna na zadní straně SW a při provozu proto neruší. Tento SW bych doporučil každému, kdo potřebuje SW jen pro potřebu domácího kina, bude ho provozovat v malé poslechové místnosti a vlastní AV receiver nebo zesilovač, který umožňuje nastavování parametrů připojeného SW. Domnívám se, že cena přístroje je adekvátní tomu, co umí. Kdo potřebuje vyšší watový výkon nebo chce mnohem dokonalejší zvuk, musí se opravdu poohlédnout ve vyšších cenových kategoriích.

Yamaha NS-SW 210

Yamaha NS-SW 210

Přidáno: 9. srpna 2016

• Jediny s touto sirkou
  • decentni, cisty a nastavitelny vykon
  • nevypina se ! (trvala spotreba 6w, v zatezi max 8w)
  • na desighnu bych zapracoval (k cemu je ledka kdy je stale zapnuty, predni vydech by si zaslouzil nejakou mrizku atp)

Pri techto rozmerech neexistuje konkurence, takze vyber byl rychly. Za hlavni zapor bych povazoval to ze se SW nevypina, ma tedy trvalou spotrebu 6w (v zatezi max 8w). Vykon bych ohodnotil jako "decentni" (pro me potreby dostacujici).

Skytec SWA15

Skytec SWA15