Nejnovější recenze ze sekce Subwoofery

Skytec SMWA15

Skytec SMWA15

Přidáno: 22. června 2016

(naposledy upraveno 22. června 2016)

Super

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. května 2016

Zakoupeno v K24.cz

• Funguje podle mých představ. Za málo peněz hodně muziky.
  • Zatím nic.

Vybral jsem na základě recenzí a srovnání parametrů do místnosti 4x5 metrů. Konečné umístění na skříni (180cm), na skleněné desce s použitím hrotů Dynavox, asi 1 metr od pravé stěny. Hraje se systémem Technics SA-EH60 a po sladění velice dobře.

JAMO SUB 200

JAMO SUB 200

Přidáno: 24. května 2016

• Automatické vypínání - diodová kontrolka
  • Kvalitní zpracování
  • Zahraje i nižší frekvence - pod 29hz útlum
  • Přijatelná cena
  • Výkon 200w
  • Subwoofer se na vysokou hlasitost při určitých frekvencích pohybuje

Tento Jamo subwoofer jsem pořídil místo Magnat 80w subwooferu a výkonový rozdíl je hodně znát. Jsem maximálně spokojen s tímto produktem. Rozhodně doporučuji :)

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Jiří Vlasák

Ověřený zákazník Expert.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2016

Zakoupeno v Expert.cz

• Pro mé účely dobré.
  • nemá vypínač , žadné podrobnější nastavení ale to by bylo za jinou cenu

Za tu cenu velmi spokojen

Ověřený zákazník TopBrand Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2016

Zakoupeno v TopBrand

• design
  • zvuk
  • ovládání na zadní straně přístroje

Dokoupil jsem k domácímu kinu od Pioneer a zatím maximální spokojenost! Při malých rozměrech duní pěkně basy jak při hudbě, tak hlavně při sledování filmů!!!

Ověřený zákazník CMI Music s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 12. dubna 2016

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Kvalitní zvuk, malé rozměry, výborná značka.
  • Chybí možnost nastavení hraniční frekvence.

Za tu cenu jsem velmi spokojen.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 31. března 2016

Zakoupeno v MALL.CZ

• Super kvalita,za super cenu.

Skompletoval jsem sestavu dom.kina.S tímto produktem jsem naprosto spokojen.Všem mohu jen doporučit.

Auna Linie-300-SW-BK

Auna Linie-300-SW-BK

Přidáno: 29. března 2016

• Kvalita zvuku
  • Vůbec nic

Sháněl jsem sabwika , lítal jsem po elektrách a poslouchal . Slyšel Yamahu SW 012 a 30 mám rec Yamahu . 12tka bručela místo basů . Náhodou jsem narazil na recenzi na Aunu kterou značku jsem znal jen povrchně . Objednal jsem ho a když jsem sabwika zapojil tak nic , ticho po pěšině i když jsem ho dal na plno , co teď ? Vrátit ? Naštěstí jsem vlezl do recievru a zesílil zvuk a srovnal vzdálenost a najednou bouchal . Zajímavé je že na auto jede perfektně i při malé hlasitosti což mně třeba u Cabasu a Jbl nefungovalo a to je bomba za tyto peníze . Jsem překvapený že basy jsou basy a perfektně doplňujou . Je to německý výrobek a za tyto peníze zastínil známé značky . Můj názor je že to je nedoceněný výrobek , u nás málo známý a kdo si ho koupí bude spokojený a za ty peníze asi nic lepšího není . A ještě k tomu dobře vypadá ale to je věc názoru a vkusu .

Přidáno: 29. března 2016

• Cena , vzhled
  • Malý výkon pro venkovní použití

V této cenové relaci se ani nic jiného čekat nedá - pokud máte výkonné vršky - 2x Yamaha Br 15 a 2x Yamaha BR 12 tak se z toho dá dostat slušný zvuk - doplní pásmo subbasů a při menších hlasitostech je zvuk poměrně slušný - při vyšších volume drnčí a rezonuje zadní strana s ovládacími prvky..takže závěr - za ty peníze při polovičním volume - Super- zapojení pouze přes Canony...

Heco Celan GT 322A

Heco Celan GT 322A

Přidáno: 21. března 2016

• Vynikající zvuk
  • Jak dlouho vydrží zesilovač?

Mám doma předchozí model 38A a přestal fungovat zesilovač.
Bohužel v servisu si s ním neví rady, jelikož nejsou náhradní díly a již nemá žádnou podporu od výrobce. Koupí tohoto modelu riskujete, že za 2 roky třeba přestane fungovat a Heco dá ruce pryč, protože bude nabízet zase jiný model!!!

Sony SAW 2500

Sony SAW 2500

Luky R. Luky R.

Přidáno: 15. března 2016

• funkce pro automatické vypnutí/zapnutí
  • za rozumnou cenu kvalitně zpracovaný výrobek se solidním zvukem
  • bavra dekoru dřeva je naprosto shodná s tmavě hnědým dekorem nábytku IKEA (pro někoho možná výhodou)
  • možnost nastavení hraniční frekvence a úrovně hlasitosti
  • nelze nastavit úroveň ani časovou prodlevu pro automatické vypnutí/zapnutí
  • při vypnutí/zapnutí celkem hlasitě cvakne nějaké relé, což v případě používání funkce automatického zapnutí/vypnutí může nastat i 10x za hodinu (naštěstí lze automatické vypnutí/zapnutí snadno vypnout)

Zakoupeno jako součást sestavy domácího kina Sony HT-DH540SSH. Zpracování subwooferu a celé sestavy působí kvalitně a po téměř dvou letech používání vše vypadá jako nové a funguje spolehlivě.
Po prvotním uvedení do provozu je potřeba si trochu pohrát s nastavením hraniční frekvence a úrovně hlasitosti, dle mého nározu doporučené nastavení uvedené v manuálu s využitím autokalibrace celé sestavy s připojeným mikrofonem je dosti přebasované (někomu to možná bude vyhovovat, mě zrovna ne). Určitě bych ale subwoofer doporučil především menších až středních prostor, používal jsem ho v panelovém bytě, kde byl zvuk naprosto dostačující při úrovni hlasitosti do 50%, bohužel tak nemohu hodnotit chování a zkreslení zvuku při plné hlasitosti.

Qacoustics 7000S

Qacoustics 7000S

Přidáno: 13. března 2016

• provedení
  • možnost montáže na zed
  • kvalitní zvuk
  • dobrá cena

Řešil jsem subwoofer který bude mít štíhlé provedení pro umístnění do zvoleného prostoru. Jeden prodejce mi doporučil tento model tak jsem si to nastudoval a když jsem zjistil že je výborně hodnocený při použití v sestavě QA7000 a navíc je tam možnost dokoupit držák na zad bylo rozhodnuto. Dobré bays při rozumné velikosti nemusíte mít velkou krabici obyvák máme nějakých 37m a funguje velmi dobře.

Magnat Monitor Supreme Sub 202A

Magnat Monitor Supreme Sub 202A

Přidáno: 13. března 2016

• dobrý subwoofer
  • kvalitní provedení
  • automatické zapínání
  • asi nic

chtěl jsem nějaký dostupný subwoofer a vybral jsem si tento model mám ho asi 3měsíce a jsem spokojený vše funguje jak má.

Alto TSSUB15

Alto TSSUB15

Přidáno: 4. března 2016

• zvuk
  • skelet
  • výkon
  • kladné recenze na USA fórech
  • cena (ta může být vždy nižší)
  • značka Alto není v ČR moc známá

Výborný poměr cena/výkon. Snese srovnání s dražšími suby.
nesrovnatelně lepší než Behringery, Samsony, Rh shoundy a pod.

Přidáno: 24. února 2016

• Za ty penize super a basi jso vazne slusne i kdyz sem tomu moc neveril vzhledem k ty cene.
  • Zatim nic

Sem spokojen a na mensi Disco o 20,30 lidi bohate staci.

Jamo SUB 210

Jamo SUB 210

Ověřený zákazník Cinema-Shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. února 2016

Zakoupeno v Cinema-Shop.cz

• Sám se zapíná a vypíná.
  • Slabý návod na obsluhu.

Za ty peníze dobrý kup.

JBL 250P

JBL 250P

Ověřený zákazník edsi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. února 2016

Zakoupeno v edsi.cz

• pro středně velkou místnost dostatečný výkon
  • čistý design
  • dílenské zpracování
  • nemusím mu říkat, kdy má jít spát:)
  • relativně velký a těžký (ale to není mínus, to je fakt)

Nejsem audiofil, tento SW jsem objednal současně s dvojicí reproduktorů JBL Studio 230 a tato sestava plní moje očekávání bez výhrad.
SW má krásný čistý design, je postaven na čtyřech masivních gumových špuntech a vrchní plocha je černá a vysoce lesklá, což by někdo mohl považovat za mínus.
Ovládací prvky jsou na zadní straně. Po určitém vyladění k nim ale není potřeba chodit. Maximálně se jít podívat na diodovou indikaci, jestli je SW vzhůru. Při velmi tichém poslechu hudby se totiž zbytečně nezapíná a naopak po vypnutí receiveru je ještě několik minut vzhůru (co kdybychom si to rozmysleli a ještě hráli), aby nedocházelo zbytečně k vypínání a zapínání. Takže hlavní přepínač je pořád v poloze ON.
Pro místnost o necelých 20m2 mi přijde výkonově naprosto dostačující.

Proson Rumble R-8

Proson Rumble R-8

Přidáno: 7. února 2016

• design, v bílém provedení vypadá elegantně
  • vysoký výkon na tak malé rozměry
  • ozvučí i 25m2
  • skladnost
  • zvuk je parádní jak na u muziky tak i u filmů
  • je i cena řekl bych
  • při poslechu ve stereu bych pro absolutní spokojenost doporučil spíš k 3pásmové reprosoustavě.
  • žádné další recenze na Heuréce-polepšete se ! :-)

Koupil jsem od kolegy, který ho po 19měsících od zakoupení ještě ani nevybalil z krabice. Mám ho do ložnice (13m2) bude to parádní společník. Líbí se mi tuhost konstrukce, kde i při velmi vysoké hlasitosti reproduktor neskáče jak pominutý. Zvuk je fakticky velmi přirozený a třeba zvuk bouřky dokáže zahrát tak jako by to bylo za oknem. Na zadní stěně zesilovače pojistka, nast.hlasitosti, crossoveru, fáze, zap/vyp.

Zobrazuji 361 - 380 ze 500 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25